Apt 01 Alto Padrao 3 Quartos Ao Lado Do Paraguai
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Γρήγορο check-in/ -out |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Apt 01 Alto Padrao 3 Quartos Ao Lado Do Paraguai Φοζ ντο Ιγκουασού με 3 υπνοδωμάτια είναι μια καλή επιλογή για τη διαμονή έως 8 ατόμων, καθώς βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία, σχεδόν 1 χλμ. από τον Ζωολογικό Κήπο Bosque Guarani. Το διαμέρισμα επίσης διαθέτει Wi-Fi και ιδιωτική στάθμευση.
Αυτό το διαμέρισμα απέχει 15 λεπτά με αυτοκίνητο από το Οικολογικό Μουσείο, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Γέφυρα της ΦιΛίας επίσης βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στο Τζαμί Omar Ibn Al-Khattab που βρίσκεται σε απόσταση 17 λεπτών με τα πόδια.
Το Apt 01 Alto Padrao 3 Quartos Ao Lado Do Paraguai περιλαμβάνει μπαλκόνι, χώρο καθιστικού και σαλόνι και έχει θέα στον κήπο. Το διαμέρισμα διαθέτει μπιντές και μπανιέρα σπα για την άνεση σας. Επιπλέον, θα βρείτε στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου στο μπάνιο.
Το Apt 01 Alto Padrao 3 Quartos Ao Lado Do Paraguai διαθέτει παροχές, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, τραπεζαρία για τους επισκέπτες. Ο σταθμός λεωφορείων MD Tour /Freight Company απέχει 550 μέτρα από το κατάλυμα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Cataratas JL Shopping Mall2,1 χλμ.
- Πάρκο Monjolo500 μ.
- Γέφυρα της Φιλίας1,7 χλμ.
- Τελωνείο Βραζιλίας1,3 χλμ.
- Βουδιστικός Ναός4,9 χλμ.
- Δημοτικό Νοσοκομείο1 χλμ.
- Εμπορικό Κέντρο Mercosul2,4 χλμ.
- Τζαμί Omar Ibn Al-Khattab900 μ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Πρόσβαση στο διαδίκτυο
- 24ωρη υποδοχή
- Γρήγορο check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανελκυστήρας
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παροχές BBQ
Υπηρεσίες
- Πλύσιμο ρούχων
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Έπιπλα κήπου
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Κουρτίνες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το Apt 01 Alto Padrao 3 Quartos Ao Lado Do Paraguai;
Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Apt 01 Alto Padrao 3 Quartos Ao Lado Do Paraguai στο κέντρο της πόλης. - ❓
Στο το Apt 01 Alto Padrao 3 Quartos Ao Lado Do Paraguai έχει πάρκινγκ;
Το το Apt 01 Alto Padrao 3 Quartos Ao Lado Do Paraguai παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το Apt 01 Alto Padrao 3 Quartos Ao Lado Do Paraguai;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apt 01 Alto Padrao 3 Quartos Ao Lado Do Paraguai.